Apie mane

Apie mane

Sveiki, esu Ineta, savo kaip psichologės kelią pradėjau prieš aštuonerius metus psichologijos bakalauro ir vystymosi psichologijos magistro studijose. Studijoms pasibaigus kelią tęsiau savanorystėje psichologo asistentės pozicijoje. Pasibaigus savanorystei ir studijoms dirbau psichologe organizacijoje ,,Sotas“, kurioje konsultavau individualiai suaugusius. Tam, kad suprasčiau kaip jaučiasi prieš mane sėdintis žmogus, taip pat turiu asmeninės patirties esant klientės pozicijoje savo psichologės kabinete. Šiuo metu esu besimokanti humanistinės egzistencinės psichoterapijos (HEPI) institute, bei savo kelią tęsiu ir individualioje praktikoje.

 

Savo darbo praktikoje, kuriant santykį su žmogumi, suprantu tai, kad visa kas žmogiška man nesvetima. Šiame darbe neegzistuoja ,,šablonas“, tinkantis visiems. Kiekvienas žmogus savitas savo istorija bei išgyvenimais. Tiesa, vienintelis ,,šablonas“ galintis egzistuoti tai meilė, empatija bei nuoširdus rūpestis klientu. Esu dėkinga kiekvienam savo klientui, kuris dalinasi su manimi savo išgyvenimais ir leidžiasi manęs lydimas ten, kur galbūt vienam eiti nedrąsu. Ir pabaigai apie mūsų baimes eiti ten, kur nedrąsu ir neatsakytus klausimus ,,Laivas uoste yra saugus, tačiau ar tokia jo paskirtis?” Taigi aš pasiryžusi kartu su tavimi palikti uostą ir leistis į tave…

blockanimecont
Klientų atsiliepimai
,,Po viso laikotarpio kurį teko išbūti galiu drąsiai teigti- nenormalūs yra tie, kurie yra laimingi ir neturi problemų, sako man viskas gerai, ir šypsosi negyva šypsena. Po visko lieki tik milžiniškas AČIŪ, kuriam nėra kalnų ar jūrų apsakyti kokio didumo dėkingumas yra”.
km-testimonial-pic
,,Ši psichologė – tai daugiau nei specialistas, visų pirma tai kitas žmogus, ne standartai ir ne formulės. Suprantantis, palaikantis, papurtantis, nuoširdus ir maloniai sutinkantis”.
km-testimonial-pic
,, Ačiū, Ineta, už veidrodį kurį pastatei prieš mane, už klausimus kurie padėjo atverti kitas akis, už prasmės pokalbius, bet kurių būtų sunku judėti toliau”.
km-testimonial-pic